Новини » Економіка 27 серпня, 2018, 16:19
Уряд просять терміново втрутитися у ситуацію із залізничними перевезеннями вантажів

Через різке погіршення ситуації із залізничними перевезеннями вантажів в Україні у липні-серпні представники найбільших галузевих бізнес-асоціацій скерували письмове звернення до першого віце-прем’єра з проханням до КМУ терміново втрутитися.

Про це підсумками засідання робочої групи при «УЗ», участь у якому взяли представники вантажовідправників та ПАТ «Укрзалізниця», повідомив президент об’єднання «Укрметалургпром» Олександр Каленков, інформує видання «МінПром».

Як поінформував президент «Укрметалургпрому», за липень-серпень кількість покинутого рухомого складу зросла до 320, при тому, на Придніпровській залізниці показник зріс у 10 (!) разів – з 17 до 165.

«Це означає, що підприємства-вантажовідправники не можуть своєчасно вивезти готову продукцію своїм споживачам», – пояснив Олександр Каленков.

Найважче становище, як повідомив президент об’єднання, – у гірничо-збагачувальних комбінатів: затовареність складських площ готової залізорудною продукцією вже в чотири рази перевищує нормативи. Внаслідок цього ГЗК змушені знижувати обсяги виробництва, тож лише за серпень втрати залізорудних підприємств досягнуть 100 млн дол. Також це знижує надходження валютної виручки в Україну, провокуючи знецінення гривні відносно долара і євро.

«Такої ситуації, як зараз, за останні 2-3 роки точно не було. Це вимагає втручання на урядовому рівні», – наголосив президент «Укрметалургпрому».

Як повідомив Олександр Каленков, представники найбільших галузевих бізнес-асоціацій скерували письмове звернення до першого віце-прем’єра Степана Кубіва з проханням ініціювати прийняття необхідних рішень Кабінетом Міністрів України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 09:36 :35