Новини » Львів 27 серпня, 2018, 18:02
У Львові розпочали капітальний ремонт вул. Тернопільської

З 21 серпня підрядна організація ТзОВ «ЗахідНеоБуд» розпочала роботи з капітального ремонту дорожнього покриття і тротуарів вул. Тернопільської (від вул. Угорської до АГК № 8 на вул. Тернопільській). Вартість робіт становить 2 млн 480 тис. грн. Завершити роботи планують до кінця жовтня цього року.

Про це інформує прес-служба ЛМР.

«На замовлення Сихівської районної адміністрації з 21 серпня підрядна організація ТзОВ «ЗахідНеоБуд», яка стала переможцем тендеру, розпочала роботи з капітального ремонту дорожнього покриття і тротуарів вул. Тернопільській (від вул. Угорської до АГК № 8 на вул. Тернопільській). Вартість робіт становить 2 млн 480 тис. грн.

Згідно з проектом, плануємо облаштувати дорожнє покриття з плитки ФЕМ, провести ремонт хідників, які також буде викладено плиткою ФЕМ, та встановити новий бордюрний камінь. Загальна площа ремонту становить 2535 м2, з них 1967 м2 – це площа ремонту дорожнього покриття, решта – площа тротуарів і паркувальної зони.

Також передбачено влаштувати зовнішнє освітлення. Буде встановлено приблизно 11 опор зовнішнього освітлення», – повідомив начальник відділу комунального господарства Сихівської районної адміністрації Віктор Західний.

За його словами, комунікації, які пролягають вздовж відрізка дороги, де будуть проводити ремонтні роботи, знаходяться у задовільному стані. Нещодавно фірма-забудовник на цій вулиці замінила водопровід, а трохи швидше ЛМКП «Львівтеплоенерго» і ПАТ «Львівгаз» замінило свої комунікаційній мережі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 15:42 :59