Новини » Львів 27 серпня, 2018, 9:44
Трускавець та німецька громада Ватлінген підписали другу частину угоди про партнерство

Трускавець та німецька громада Ватлінген (Нижня Саксонія) підписали другу частину угоди про партнерство. Співпраця партнерів відбувається завдяки фінансуванню ТЗоВ Engagement Global та програми німецького уряду «Партнерство між містами. Швидкий запуск. Україна».

Про це ІА ZIK повідомили у Трускавецькій міській раді. 

«Цей візит німецької делегації – заключний етап підписання партнерської угоди та перехід на наступний, новий рівень співпраці між Трускавцем та землею Ватлінген. Завдяки цьому партнерству ми вже реалізовуємо кілька спільних проектів, а це: розробка Стратегії Трускавецького субрегіону, обмін досвідом та фахівцями у галузі водопостачання міста та в галузі освіти, зокрема, в інклюзивному навчанні. Ця угода – старт до нових проектів, вірю, що їх буде чимало», – прокоментував підписання угоди трускавецький міський голова Андрій Кульчинський. 

Підписання угоди відбулося в художньому музеї ім. Михайла Біласа. Свою творчість гостям та трускавчанам під час офіційної частини заходу дарував ансамбль народної музики «Галичани». 

Нагадаємо, 22 червня бургомістр Ватлінген Вольфган Грубе та міський голова Трускавця Андрій Кульчинський підписали першу частину угоди про партнерство в Німеччині. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-16 03:51 :24