Новини » Львів 27 серпня, 2018, 16:14
Шахтарі «Львіввугілля» готують безстрокову акцію протесту – через борги із зарплати

Шахтарі ДП «Львіввугілля» попереджають про початок безстрокової акції з блокування Львівської ОДА, Львівської обласної ради та Добротвірської ТЕС. Гірники вимагають погашення заборгованості із заробітної плати.

Про це йдеться в листі, який Львівська територіальна організація Профспілки працівників вугільної промисловості 27 серпня скерувала Президентові України, Прем’єр-міністрові, голові Верховної Ради, міністру енергетики та вугільної промисловості, голові Львівської ОДА, гендиректору ПАТ «ДТЕК Західенерго», начальнику ГУ Нацполіції Львівщини і т. в. о. гендиректора ДП «Львіввугілля». Текст листа є в розпорядженні ІА ZIK.

<nbsp;>

Шахтарі зазначають, що листом від 8 серпня вже повідомляли про критичну ситуацію в колективах ДП «Львіввугілля» через невиплату заробітної плати та відсутність стабільного збуту вугілля на Добротвірську ТЕС.

«Станом на 27.082017 існує заборгованість із заробітної плати за липень 2018 року у розмірі 80% та відсутній збут вугілля в необхідній кількості на Добротвірську ТЕС», – зазначається у листі профспілки.

У зв’язку з цим гірники планують 30 серпня розпочати безстрокову акцію протесту до виконання поставлених ними вимог.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 08:55 :08