Новини » Політика 27 серпня, 2018, 16:09
Саакашвілі: Маккейн назвав свій візит на Майдан найкращою поїздкою у його житті
ZIK
ZIK

Третій президент Грузії Міхеїл Саакашвілі розповів, як у грудні 2013 року запросив на Майдан Джона Маккейна. Адже тоді дуже важливою була підтримка іноземних діячів. Згодом сам сенатор назвав тодішній візит до Києва найкращою поїздкою у його житті.

«Не стало Джона Маккейна, великого друга України, Грузії, та мого особистого друга», – підкреслив Саакашвілі.

Він наголосив: із померлим американським сенатором познайомився ще коли був студентом, у 1994 році у Вашингтоні. Тож вже у грудні 2013 року, коли розпочався Майдан, запросив до Києва саме Маккейна, адже тоді дуже важливою була присутність іноземних діячів.

«Я подзвонив тоді Джону Маккейну, він якраз збирався із візитом до Бразилії. Там добре, бо там літо. Усі хотіли туди. Я ж переконав сенатора приїхати у холодний Київ. Він таки прилетів і виступив на Майдані. Це він зробив те фото із мільйоном вогнів. Потім знімок розійшовся по всьому світу», – пригадав третій президент Грузії.

За його словами, згодом Маккейн «ввімкнувся на всі телестанції» та підтримав Майдан. Він був дуже задоволений цим візитом до Києва.

«Потім він подзвонив до мене і сказав, що це була найкраща поїздка у його житті», – наголосив Міхеїл Саакашвілі.

Американський сенатор Джон Маккейн, у якого в 2017 році був діагностований рак мозку, помер вночі 25 серпня.

Маккейн був жорстким критиком Росії і прихильником агресивної ролі США щодо екстремістського угрупування ІДІЛ. В останні кілька років свого життя сенатор різко критикував президента США Дональда Трампа за його позицію щодо президента РФ Владіміра Путіна.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 01:08 :45