Новини » Суспільство 27 серпня, 2018, 18:26
Охочих отримати карту поляка після впровадження безвізу стало менше, – Дещиця

Приблизно 200 тисяч українців наразі є власниками карти поляка, однак кількість охочих її отримати після запровадження безвізового режиму з ЄС зменшується.

Про це заявив посол України в Польщі Андрій Дещиця на засіданні прес-служби в рамках XIII Наради послів в МЗС, повідомляє Укрінформ.

«Я не можу точно сказати, скільки українців на цей день отримали карту поляка, але приблизно це десь 200 тисяч», – сказав Дещиця.

Він зазначив, що посольство жодним чином не може впливати на цей процес, оскільки карти поляка видають консульські установи Польщі в Україні.

«Я вважаю, що ми маємо створити умови, щоб громадяни України були гордими носити паспорт нашої країни», – акцентував Дещиця.

Водночас, дипломат зауважив, що, за його відчуттями, кількість охочих отримати карту поляка серед українців зменшується.

«Ці відчуття базуються на тому, що більшість українців почали приїжджати до Польщі на підставі безвізового режиму, а не на підставі карти поляка. Вони здебільшого карту поляка використовували, щоб в’їхати в Польщу і або працювати, або робити якийсь бізнес», – пояснив дипломат.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-27 13:01 :49