понеділок, 27 серпня, 2018, 9:02 Спорт
Огляд матчів шостого туру чемпіонату України з футболу сезону-18/19
upl.ua
upl.ua

Вчора ввечері трьома поєдинками завершилася програма шостого туру чемпіонату України з футболу сезону-18/19 серед клубів Прем’єр-ліги.

«Зоря», як днем раніше «Динамо», теж відчула на собі всю складність насиченого графіку, коли доводиться вирішувати завдання паралельно у двох турнірах. Юрій Вернидуб у зустрічі з «Десною» між двома поєдинками з «Лейпцигом» у кваліфікації Ліги Європи, як і його колега з «Динамо» Олександр Хацкевич, вдався до ротації виконавців. Так, наприклад, гравець збірної України Олександр Караваєв з’явився на полі лише на 46-й хвилині. І так само, як і кияни, луганці не зуміли уникнути втрати очок, програвши на своєму полі «Десні», пише офіційний сайт ФФУ.

Треба віддати належне чернігівській команді, яка вдруге в сезоні нокаутує учасника єврокубків. Раніше, у другому турі, дебютант елітного дивізіону розтрощив на виїзді «Маріуполь» – 4:1.

Що ж до самих маріупольців, вони після вильоту з Ліги Європи вже не обтяжені міжнародними справами. У відкритому протистоянні із сусідами по таблиці з ФК «Львів» підопічні Олександра Бабича не зуміли покращити своє турнірне становище, розійшовшись миром із командою Юрія Бакалова. Новий наставник львів’ян проводив свій другий матч на чолі цієї команди і набрав з нею перший бал до турнірної таблиці.

Варто відзначити, що бразильський легіонер «Львова» Бруно у першому таймі не реалізував три відмінні нагоди забити, в тому числі не зумів переграти Худжамова, виконуючи 11-метровий. Але все-таки після перерви 9-й номер гостей домігся свого, забивши свій дебютний м’яч в Україні.

Ще в одному матчі «Арсенал-Київ» на виїзді переграв «Карпати». Італійский наставник киян Фабріціо Раванеллі здобув першу звитягу в чемпіонаті України, а його португальский колега Жозе Мораіш, який проводив свій другий матч на чолі львів’ян, поки що залишається без перемог.

Футбол. Чемпіонат України-18/19. Шостий тур

24.08.2018

«Олімпік» – «Шахтар» – 2:5 (1:4)

Голи: Марлос (11), Мораес (17, 33, 75), Степаненко (42) – Г. Пасіч (19), Данченко (76, автогол)

25.08.2018

ФК «Олександрія» – «Ворскла» – 2:0 (2:0)

Голи: Банада (15, 17)

«Чорноморець» – «Динамо» – 1:1 (0:0)

Голи: Грачов (84) – Русин (60)

26.08.2018

ФК «Маріуполь» – ФК «Львів» – 2:2 (0:1)

Голи: Піхальонок (49), Чурко (59) – Парамонов (45+2), Бруно (51)

Нереалізований пенальті: Бруно (7, «Львів»)

Вилучення: Федорчук (90+4, «Маріуполь»)

«Карпати» – «Арсенал-Київ» – 1:2 (0:2)

Голи: Ербес (55) – Оріховський (27), Гринь (39).

Нереалізований пенальті: Карраскаль (52, «Карпати»)

Вилучення: Піріс (84, «Арсенал-Київ»)

«Зоря» – «Десна» – 0:2 (0:1)

Голи: Старенький (11), Безбородько (73)

Турнірне становище: «Шахтар» – 15 очок (після шести матчів), ФК «Олександрія» – 15 (6), «Динамо» – 13 (5), «Чорноморець» – 9 (6), «Зоря» – 8 (6), «Десна» – 7 (6), «Олімпік» – 6 (6), «Ворскла» – 6 (6), ФК «Львів» – 5 (6), «Карпати» – 5 (6), ФК «Маріуполь» – 4 (5), «Арсенал» – 4 (6)

Нагадаємо, зустріч третього туру «Маріуполь» – «Динамо» (Київ) перенесли на 26 вересня через участь обох клубів у єврокубках.

2018-11-14 00:42 :02