понеділок, 27 серпня, 2018, 12:06 Спорт
Огляд матчів 4-го туру чемпіонату України з футболу сезону-18/19 серед жіночих команд
ffu.ua
ffu.ua

Минулими вихідними, 25 і 26 серпня, відбулися матчі четвертого туру чемпіонату України з футболу сезону-18/19 серед жіночих команд.

Тур виявися неповним. Поєдинки «Злагода-Дніпро-1» – «Житлобуд-2» та «Житлобуд-1» – «Ладомир» були перенесені через участь гравців харківських команд у навчально-тренувальному зборі національної жіночої збірної України, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

«Восход» (Херсонська обл.) – «Єдність-ШВСМ» (Плиски) – 0:1 (0:1)

Гол: Чічінадзе (26).

Вилучення: Кряж (84).

На стадіоні «Машинобудівник» міста Берислав ФК «Восход» (Стара Маячка) приймав «Єдність-ШВСМ» (Плиски). Гра проходила за переваги гостей, а єдиний гол був забитий на 26-й хвилині після удару грузинської нападниці Лели Чічінадзе.

«Пантери» (Умань) – «Львів-Янтарочка» (Львів) – 0:6 (0:2)

Голи: Фрейтас (39, 43), Галан (69, 85), Перейра (90), Мостова (90+3).

Амбітний дебютант вищої ліги «Львів-Янтарочка» нарешті здобула свою першу звитягу. На виїзді львів’янки розгромили уманських «пантер» – 6:0. По дублю у цьому матчі на свій рахунок записали Аліне Фрейтас та Наталія Галан.

«Родина-Ліцей» (Костопіль) – «Ятрань-Берестівець» (Уманський р-н.) – 0:2 (0:1)

Голи: Ю.Семенюк (35), Тихонова (67).

А ось інша команда з Уманщини, «Ятрань-Берестівець», у гостях здолала костопільський колектив «Родина-Ліцей», забивши господаркам у кожному з таймів.

Турнірна таблиця: 1. «Житлобуд-2» Харків – 9 очок (3 матчі), 2. «Єдність-ШВСМ» Плиски – 9 (4), 3. «Восход» Херсонська область – 7 (3), 4. «Житлобуд-1» Харків – 6 (2), 5. «Злагода-Дніпро-1» Дніпро – 6 (3), 6. «Ладомир» Володимир-Волинський – 4 (3), 7. «Львів-Янтарочка» Львів – 3 (4), 8. «Ятрань-Берестівець» Уманський район – 3 (4), 9. «Родина-Ліцей» Костопіль – 3 (4), 10. «Пантери» Умань – 0 (3)