понеділок, 27 серпня, 2018, 15:24 Події
НС у «Десні»: Слідство досі з’ясовує причини, які могли підштовхнути строковика застрелитися

У справі про ймовірне самогубство солдата строкової служби у навчальному центрі «Десна» призначено низку експертиз та допитів.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

За інформацією, 7 серпня приблизно о 20:50 на об’єднаних складах озброєння військової частини виявили тіло солдата строкової військової служби 1997 р. н., стрільця роти охорони однієї з військових частин, із вогнепальним пораненням голови.

Оглянувши місце події виявили, що солдат, ймовірно, сам зарядив «чергою з автомата» собі в голову.

«Такі висновки зроблені з положення тіла загиблого, розташування зброї та гільз (розліт до 0,5 м), часу, потрібного для відстрілу набоїв (а саме – 1,5 секунди), а також відсутності слідів боротьби, переміщення або волочіння трупа тощо», – йдеться в повідомленні.

«Допитані військовослужбовці, які проходили службу із загиблим та безпосередньо перебували у караулі з ним у день загибелі, розповіли, що загиблий був у доброму настрої, на сімейні проблеми не скаржився, нестатутні заходи до останнього впродовж військової служби не застосовувалися», – зазначає військова прокуратура.

«Наявність конфліктів його з товаришами по службі чи командуванням частини поки слідством не встановлена», – додає відомство.

За поданням військової прокуратури Деснянського гарнізону Центрального регіону України призначена судова почеркознавча експертиза для встановлення авторства передсмертних записок.

Суд задовольнив клопотання про призначення судово-медичної експертизи, а клопотання про призначення судової балістичної експертизи – ще на розгляді.

Крім цього, «планується завершити допити товаришів по службі загиблого про наявність нестатутних взаємовідносин у підрозділі, наявність скарг на сімейні або інші життєві проблеми, допити родичів про наявність скарг на військову службу, товаришів по службі, взаємини у колективі, інших обставин, що могли змусити його піти із життя».

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, солдат, якого знайшли застреленим на Чернігівщині, залишив передсмертну записку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 10:15 :12