Нова книга Наташі Влащенко українською мовою – спеціально для «25 BookForum»

Генеральний продюсер телеканалу ZIK, ведуча ток-шоу «Спецпроект» та авторських програм «HARD з Влащенко» й «Перші другі» Наташа Влащенко презентує свій новий роман «Під небом Аустерліца», перекладений українською, в рамках цьогорічного Форуму видавців у Львові.

Представлення нової книги Наташі Влащенко в українському перекладі відбудеться у неділю, 23 вересня, під час «25 BookForum», який проходитиме у Львові з 19 вересня. Презентація розпочнеться о 13:00 в кінопалаці «Копернік» за адресою вул. Коперника, 9.

«Найбільшою помилкою було б думати, що цей роман – твір «на злобу дня», художня реконструкція реальних подій. Насправді, це спроба передати історію людини, яку ідеалізм підвів практично до краху. Єдина перешкода на шляху до катастрофи – професія, справа, яку любить героїня. Історія Мар’яни Морозової – інсталяція напруженої, тривожної атмосфери останніх років в Україні. Цей роман не про політиків і їхнє оточення. «Під небом Аустерліца» – роман про те, як важко вибирати свободу. Тому якщо і варто нам з вами що-небудь зберігати, то тільки наш ідеалізм – єдину монету, за яку купується свобода», – йдеться в анотації до книги.

Нагадаємо, прем’єрна презентація нової книги генерального продюсера ZIKу Наташі Влащенко відбулася в червні у рамках «Книжкового Арсеналу 2018» в Києві.

Зазначимо, що «Під небом Аустерліца» – не перша проба пера генерального продюсера та ведучої ZIKу. Минулого року побачила світ книга «Крадіжка або Біле сонце Криму» про винних в анексії півострова. В 2011 році у співавторстві з журналістом Євгеном Мінком Наташа Влащенко видала «Діалоги тварин». Автори в жартівливій формі розповіли про особливості українського соціуму і медіа. В 2015-му Влащенко разом із блогером Гаріком Корогодським написали книгу «У нас був секс» на вічну тему стосунків жінок та чоловіків.

Loading...