Новини » Політика 27 серпня, 2018, 11:12
На телеканалі ZIK покажуть ексклюзивний випуск «Доброго ZIKу»
<nbsp;>

Ексклюзивний випуск «Доброго ZIKу» за участю Уповноваженого Президента з прав дитини Миколи Кулеби та телезірки Маші Єфросиніної вийде в ефірі у четвер, 30 серпня, о 9:25.

Героїнею проекту «Добрий ZIK» стала Зореслава Люльчак. Тепер вона директор навчально-реабілітаційного центру «Джерело», який допомагає дітям і людям з особливими потребами. А понад десять років тому жінка прийшла сюди з низкою проблем, неприйняттям власного сина і переляканими очима від побаченого. Це було тоді, коли її трирічному Ігорю поставили діагноз – атиповий аутизм. Жінці знадобилося чотири роки, аби навчитися жити з особливою дитиною і прийняти його таким, який він є. І це завдяки «Джерелу». Із вдячності Зореслава почала волонтерити у центрі. А згодом і працювати, спочатку фінансовим директором, а кілька років тому очолила заклад.

Зореслава Люльчак мріяла зустрітися зі Машою Єфросиніною. Графік у директорки навчально-реабілітаційного центру розписаний на місяць вперед, тому приїхати до Києва та ще й так, аби зустріч з кумиром для жінки залишалася сюрпризом, було майже неможливо.

<nbsp;>

Зореслава – молода, розсудлива та впевнена жінка, вона багато і щиро усміхається. Ще декілька годин тому жінка мала лекцію у Львівському політехнічному університеті. Там вона викладає предмети зі спрямуванням логістики та маркетингу.

«Джерело» Зореслава очолює рік, до того була фінансовим директором центру. Але прийшла до центру вона ще у 2000 році зі своїм двоюрідним братом Богданом. Він має гіперкінетичну форму церебрального паралічу.

Сина Зореслави звати Ігор. Він – аутист. І саме з ним Зореслава потрапила вдруге до «Джерела».

Розлад діагностували хлопчику в Києві, коли тому було три роки. У Львівському психоневрологічному диспансері на той момент такого офіційного діагнозу не виставляли та не визнавали. Натомість говорили про олігофренію або дибілізм. Після того, як Зореслава привезла декілька листів-звернень з-закордону та під загальною комісією, Ігорю першому у Львові виставили діагноз атипового аутизму.

– Було непросто. Я постійно шукала відповіді на запитання: Чого так сталося? Чого саме зі мною? За що це? Я ж уже маю брата з інвалідністю. Я не можу повірити, що моя дитина ніколи не розмовлятиме. Це неможливо! – вже спокійно розповідає Зореслава про свої минулі переживання.

Команда «Доброго ZIKу» знайшла вихід із ситуації і звернулася за допомогою до Миколи Кулеби. Уповноважений Президента з прав дитини особисто зателефонував Зореславі і запросив її до Києва, аби вручити грамоту з нагоди 25-річчя «Джерела».

Як відреагувала Зореслава Люльчак на несподіване запрошення та чи відбудеться врешті довгоочікувана зустріч жінки з її кумиром Машою Єфросиніною? Дивіться в ексклюзивному випуску «Доброго ZIKу» на телеканалі ZIK.

Команда телепроекту «Добрий ZIK» переконана – казки існують. Трішки добра, трішки турботи про тих, хто поруч, зовсім небагато щирих зусиль, і диво можливе. Вже 5-й сезон поспіль цей рецепт доброї справи від «Доброго ZIKу» працює безвідмовно.

Тож якщо Ви хочете здійснити мрію своїх близьких, друзів, знайомих, які дійсно на це заслуговують, «Добрий ZIK» Вам у цьому допоможе. Заповнюйте анкету на сайті телеканалу ZIK вже зараз, аби стати учасниками проекту.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 04:08 :38