понеділок, 27 серпня, 2018, 18:36 Світ
МЗС Росії відреагували на нові санкції США

Офіційний представник російського МЗС Марія Захарова назвала надуманою прив’язку антиросійських санкцій США до справи Скрипалів.

Про це йдеться у повідомленні на сайті МЗС РФ.

За словами Захарової, США звинуватили російську сторону до завершення розслідування і без пред’явлення доказів.

«Всі озвучені звинувачення ефемерні, при цьому введені сьогодні рестрикції цілком реальні, нехай багато в чому і повторюють вже діючі», – заявила Захарова.

Вона уточнила, що санкційні обмеження стосуються кредитів і фінансової допомоги Росії, видачі американським міністерством торгівлі ліцензій на експорт товарів і технологій подвійного призначення, програм техсприяння і продажу Росії товарів військового призначення. При цьому поставки в рамках космічних програм і в області безпеки польотів цивільної авіації не потрапили під санкції, що свідчить про лицемірство проведеної політики США, зазначила Захарова.

«Подібними кроками Вашингтон ще більше ускладнює можливості діалогу за наявними в багатосторонніх і двосторонніх форматах проблемами», – сказала вона.

Захарова підкреслила, що ці санкції є частиною цілеспрямованої політики, спрямованої на «розмивання» міжнародної структури з контролю над озброєннями. За її словами, санкційні обмеження не змусять російську сторону зійти з обраного шляху.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 01:01 :51