Новини » Світ 27 серпня, 2018, 10:09 блоги
Маккейн збудував стіну проти Росії, яку вже ніхто не перетне
Тарас Чорновіл
журналіст, політичний діяч
Джон Маккейн. Фото: ZIK/EPA/MICHAEL REYNOLDS
Джон Маккейн. Фото: ZIK/EPA/MICHAEL REYNOLDS

Вічна пам’ять Джону Маккейну – великому американцю, сильній вольовій та цілеспрямованій людині. І великому другу України. Але смерть уже не зможе перекреслити того, що він зробив для Америки й для України.

Раніше якось на слух не сприймав одну з фраз В’ячеслава Чорновола: «Смерть в ім’я великої ідеї не є смертю людини». Якоюсь вона видавалась незавершеною. Потім на багатьох прикладах зрозумів її суть. Вона й про Маккейна. Смерть супроти таких людей може зробити дуже мало. Лише забрати життя. Усе інше їй непідвладно. У Джона Маккейна цей спадок особливо великий.

А ще: мабуть, спокійніше спочивати людині, яка змогла свої дії, плани, досягнення зробити незворотними. Як би не кортіло Трампу позагравати з Путіним чи іншими авторитарними наполеончиками, зусиллями найперше Маккейна (бо свій же, із середини добивався) це вже не перетне межу пустих словесних пасажів. Вибудувана стіна, яку не звалити й не розхитати. І Маккейн її зводив особливо наполегливо.

Мусимо пам’ятати, що ця стіна відпірності рашистській диктатурі, її брехливій пропаганді, підкупу й залякуванням, хтивим посяганням на здобутки демократії є сьогодні визначальною частиною захисту й для нашої держави. Тому пам’ятатимемо, збережемо вдячність, не забудемо.

Читайте інші новини за темою: Джон Маккейн

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 15:43 :53