понеділок, 27 серпня, 2018, 18:01 Економіка
Кабмін затвердив фінансовий план «Укрхімтрансаміаку» на 2018 рік

Уряд України затвердив фінансовий план державного підприємства «Укрхімтрансаміак» на 2018 рік.

Відповідне розпорядження Кабміну від 22 серпня 2018 р. № 580-р оприлюднено на офіційному урядовому порталі, – про це інформує Мінекономрозвитку.

Фінансовим планом передбачено, що чистий дохід держпідприємства у 2018 році становитиме 1504,9 млн гривень, а чистий прибуток – 41,9 млн гривень. Також відповідно до зазначеного документу передбачається, що за результатами фінансово-господарської діяльності 2018 року ДП «Укрхімтрансаміак» спрямує 1393,4 млн гривень платежів (податків) до державного бюджету.

Затвердження фінансового плану дозволить забезпечити умови для функціонування підприємства, вчасно й у повному обсязі виконувати покладені на ДП «Укрхімтрансаміак» завдання (в т.ч. і міжнародні) та створить умови для його подальшого розвитку.

Довідка.

ДП «Укрхімтрансаміак» – оператор української ділянки магістрального аміакопроводу «ТольяттіОдеса».

Аміакопровід – це унікальний за своїм технічним рішенням, масштабами і призначенням обєкт, що транспортує хімічну речовину – рідкий аміак до Одеського припортового заводу, звідки він постачається на експорт до країн Європи, Азії та США.

Впродовж усієї лінії аміакопроводу є 12 роздавальних станції, через які здійснюється видача аміаку вітчизняним споживачам.

За рівнем аварійної безпеки аміакопровід не має аналогів у світі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 16:18 :08