Новини » Політика 27 серпня, 2018, 19:49
Добродомов: Партії демократичної опозиції мають іти однією силою з єдиним кандидатом
Народний депутат Дмитро Добродомов на зустрічі з львів'янами
Народний депутат Дмитро Добродомов на зустрічі з львів'янами

Партії демократичної опозиції мають об’єднатися, створити одну політичну силу та висунути єдиного кандидата у президенти.

Про це під час зустрічі з мешканцями Львова заявив народний депутат, лідер партії «Народний контроль» Дмитро Добродомов.

«Відомо, що ми створили платформу «Народної довіри» для об’єднання партій демократичної опозиції. Наступним кроком має стати створення нової єдиної партії. І об’єднається вона не навколо прізвища, а навколо принципів – європейських принципів розбудови незалежної та самодостатньої держави. Партія, яка візьме на себе відповідальність за майбутнє України та представить чіткий план відновлення економіки», – наголосив народний депутат.

Зустріч з мешканцями Львова
Зустріч з мешканцями Львова

Дмитро Добродомов вважає, що така платформа має висунути єдиного кандидата в президенти.

«Це має стати людина, якій найбільше довіряють українці. Людина, яка представить свою команду, ще до виборів. Після чого ця партія представить кандидатів на посади міністрів, ще до виборів. Це і є уряд «Народної довіри». Адже кандидати в міністри покажуть свої команди, узгодять свої програми в експертному середовищі. І такий уряд покаже реальні результати. Я переконаний, що лише об’єднавшись, ми зможемо змінити країну», – наголосив політик.

Народний депутат Дмитро Добродомов
Народний депутат Дмитро Добродомов

Нагадаємо, народний депутат України Дмитро Добродомов ініціює введення нульового мита на ввезення деревообробного обладнання в Україну для того, щоб підтримати галузь та вітчизняних виробників.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 10:32 :10