Новини » Події 27 серпня, 2018, 17:06
Білоруса, підозрюваного в шпигунстві, привезли в український суд з травмами

Громадянина Білорусі Юрія Політику, підозрюваного в шпигунстві, привезли на чергове засідання суду в Чернігові з синцем під лівим оком.

Про це повідомляє білоруська служба «Радіо Свобода».

Голова судової колеги Новозаводського районного суду Чернігова Світлана Ченцова звернула на це увагу після заяви адвокатів.

Політика сказав, що не пам’ятає обставин отримання травм.

«Це сталося 7 серпня, а 10 серпня зробили операцію на скроні. Мені зле, болить голова», – повідомив він.

У свою чергу прокурор Сергій Домашенко заявив, що обвинувачений отримав травми в ізоляторі «через особисту необережність при відвідуванні санвузлів». Після огляду медиками ізолятора його скерували до Чернігівської міської лікарні, де діагностували перелом лівої кістки скроні.

У той же час сам Політика не розуміє, скільки перебував у лікарні. За його словами, вже після цієї події його в ізоляторі відвідували мати і білоруський консул.

Судді намагалися з’ясувати всі обставини отримання травм, але на всі питання білорус відповідав: «Не пам’ятаю. Мені зле, мене нудить».

У результаті суд оголосив перерву для надання медичної допомоги Політиці.

Адвокати вимагають від судової колегії призначити судово-медичну експертизу. У свою чергу прокурор повідомив, що правоохоронні органи почали перевірку цієї ситуації.

Адвокати повідомили, що не були поінформовані про інцидент в ізоляторі зі своїм підзахисним, як це вимагає законодавство. Згідно з ними, про травми вони дізналися тільки у понеділок перед початком судового засідання.

27 серпня суд має розглянути клопотання звинувачення про продовження арешту, термін якого закінчується 28 серпня.

33-річного громадянина Білорусі Юрія Політику за звинуваченням у шпигунстві.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 17:57 :03