Новини » Події 27 серпня, 2018, 19:16
Архієпископ Климент отримав другу відмову щодо помилування Сенцова

Архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент отримав другу відмову на звернення про помилування українського режисера Олега Сенцова, незаконно засудженого в РФ.

Про це повідомляє «Кримська правозахисна група».

Зокрема, у відповіді комісії з помилування Ямало-Ненецького автономного округу вказано, що для початку процедури помилування Сенцов має самостійно звернутися до президента РФ Путіна з відповідним проханням у письмовій формі і передати його адміністрації виправної установи.

«За підсумками розгляду (заяви, вироку і характеристик на ув’язненого – ред.) складається висновок про доцільність застосування помилування і передається губернаторові Ямало-Ненецького автономного округу. Губернатор округу на підставі матеріалів і висновку Комісії ухвалює власне рішення і вносить представлення Президенту Російської Федерації про доцільність застосування помилування до даного засудженого», – йдеться в документі комісії.

Як повідомив архієпископ Климент, він отримав аналогічну відповідь на прохання прискорити розгляд звернення матері Сенцова про помилування сина, яке він відправив 8 серпня до комісії про помилування.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-19 20:56 :24