Новини » Львів 27 серпня, 2018, 17:37
44% львів’ян вже обрали своїх лікарів, – Супрун
Фото: ukrpress.info
Фото: ukrpress.info

Львівщина у трійці лідерів за підписання декларацій. 1,2 млн мешканців області уже обрали свого лікаря. Зокрема, у Львові декларація уклали вже 44% мешканців.

Про це сьогодні під час візиту до Львова повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

«1,2 млн декларацій укладено на Львівщині. Це один із лідерів, поруч із Харківською і Вінницькою областями. Я думаю, це підкреслює, що громадяни України готові на трансформації, на зміну системи», – зазначила Супрун.

Голова Національно служби охорони здоров’я Олег Петренко також повідомив, що області мед заклади значно активніше готують до другої хвилі впровадження реформи. Якщо під час першої угоди зі договір зі службою уклади лише 4 заклади Львівщини (3 – комунальні, 1 – фізична особа-підприємець), то у другу хвилю, яка триватиме до 1 жовтня, договір уклали вже 34 заклади (26 комунальних медустанов, 3 – приватні і 5 фізичних осіб-підприємців).

«На Львівщині маємо декілька прикладів того, як головні лікарі, які увійшли у першу хвилю, на повну скористалися з можливостей, які дає реформа. І зараз, наприклад, у Червонограді лікарі, які активно підписують декларації, яких обирають пацієнти, вже отримують підвищену зарплату, деякі навіть в 2-3 рази», – зазначив Петренко.

В.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун додала, що загалом уже 16 млн пацієнтів в Україні обрали свого сімейного лікаря.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 05:54 :46