Новини » Світ 26 серпня, 2018, 20:56
Влада Чечні назвала журналістів загрозою державному ладу Росії
Кадиров та Умаров
Кадиров та Умаров

Міністерство Чечні з національної політики, друку та інформації звернулося до Слідчого комітету, Генпрокуратури, ФСБ та інших силових відомств з вимогою перевірити діяльність «Нової газети» і з’ясувати, чи не становить вона загрозу безпеці суспільства і держави.

Про це в своєму Instagram написав глава відомства Джамбулат Умаров, – повідомляє lenta.ru.

«Видання «Нова газета», спираючись на фейкові джерела, по суті, займається навмисним підбурюванням до тероризму і, як наслідок, насильницького повалення конституційного ладу як Чеченської Республіки, так і всієї Росії в цілому», – написав Умаров.

Міністр упевнений, що журналісти видання займаються якоюсь підривною діяльністю, публікують провокаційні матеріали, «відверті вкидання» та інші «під’юджування». За його словами, своїми діями редакція розпалює міжнаціональну, міжконфесійну ворожнечу і «відверто антидержавні настрої».

22 серпня глава республіки Рамзан Кадиров під час виступу перед співробітниками місцевого МВС запропонував заборонити в’їзд в Чечню авторам «Нової газети», які написали текст про напад чеченських дітей на поліцейських. Тоді ж Кадиров сказав, що «так звані правозахисники» займаються «балаканиною» і «пишуть папери в своїх кабінетах».

У відповідь співробітники редакції зажадали від мера Москви Сергія Собяніна заборонити Кадирову в’їзд в місто. У своєму відеозверненні вони повідомили, що без «набігів кадирівців» в столиці запанує спокій. На це Кадиров відреагував звинуваченням журналістів у «виконанні замовлення» по дестабілізації ситуації в республіці.

Нагадаємо: Кадиров хоче більше грошей з держбюджету РФ через високу народжуваність.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 14:07 :54