Новини » Економіка 26 серпня, 2018, 22:05
Українці відтягують переоформлення субсидій до жовтня, – Рева

Близько половини субсидіантів ще не виявили бажання перепризначити субсидії на наступний рік. Як правило пожвавлення відбувається ближче до жовтня, оскільки наближається опалювальний сезон.

Про це розповів міністр соціальної політики України Андрій Рева, – повідомляє pogliad.

Українці відтягують переоформлення субсидій до жовтня

«Процес призначення житлових субсидій на новий рік, який проводився у травні, дозволив автоматом перепризначити допомогу 2,6 мільйонам українських сімей. Решті субсидіантів потрібно було повторно звернутися із заявою і декларацією про доходи. Але громадяни не спішать подавати документи, чекаючи опалювального сезону», – сказав Рева.

Як пояснив він, субсидії мають сезонність, тому у літній період, коли опалення немає, кількість домогосподарств, яким потрібна допомога у сплаті житлово-комунальних послуг різко зменшується. Адже послуга опалення відсутня.

«Якщо порівнювати літо минулого і цього року, то динаміка з призначенням житлових субсидій приблизно така ж. Жвавішим процес стає з наближенням жовтня, тоді управління соціального захисту населення в тиждень опрацьовують понад 100 тисяч заяв», – звернув увагу Рева.

Міністр порекомендував українцям, яким треба допомога, не чекати осінніх черг і подавати документи на субсидію вже зараз, навіть якщо на літо субсидію не призначать.

«Управління соцзахисту розгляне документи, призначить субсидію, а її розмір на опалювальний сезон розрахує автоматично, без повторного звернення, у жовтні 2018 року», – пояснив голова Мінсоцполітики.

Як повідомлялось раніше, право на субсидії можуть втратити близько 60% сімей.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 02:30 :41