неділя, 26 серпня, 2018, 9:00 Світ
Смерть сенатора Маккейна: Трамп і Обама висловили співчуття
Elise Journal
Elise Journal

Президент США Дональд Трамп та його попередник Барак Обама висловили співчуття родині сенатора-республіканця Джона Маккейна, який помер в суботу, 25 серпня.

«Мої глибокі співчуття і повага сім’ї сенатора Джона Маккейна. Наші серця і молитви з вами!», – написав Трамп у Twitter.

Звернення Обами опубліковано в Twitter Fox News. На президентських виборах 2008 року його противником був Маккейн.

«Джон Маккейн і я були представниками різних поколінь, походили з різних верств суспільства і змагалися на найвищому рівні. Але, незважаючи на наші відмінності, ми розділяли вірність ідеалам, за які покоління американців боролися, марширували і приносили жертви», – зазначив Обама.

Нагадаємо, американський сенатор Джон Маккейн, у якого в 2017 році був діагностований рак мозку, помер у віці 81 рік.

Сенатор Джон Сідні Маккейн III помер в 4:28 вечора. 25 серпня 2018 року. З сенатором, коли він пішов, були його дружина Сінді і сім’я.

У 1982 році Маккейн був обраний до Палати представників США. Чотири роки по тому він зайняв своє місце в Сенаті. У верхній палаті Конгресу Маккейн зарекомендував себе як провідний голос у питаннях національної безпеки і зовнішньої політики, будучи головою в Комітеті з питань збройних сил.

Маккейн був жорстким критиком Росії і прихильником агресивної ролі США проти екстремістського угрупування ІДІЛ. Він був прихильником України, підтримував європейський курс нашої держави. Виступав на Євромайдані.

В останні кілька років свого життя сенатор різко критикував президента США Дональда Трампа за його позицію щодо президента РФ Владіміра Путіна.

Напередодні Маккейн заявив про рішення припинити лікування ракової пухлини.

У липні 2017 року у сенатора від штату Арізона, «республіканця» Джона Маккейна після видалення тромбу над лівим оком діагностували агресивну форму раку головного мозку.

Пізніше він повернувся на роботу. Президент США Дональд Трамп назвав його героєм, а члени Сенату аплодували 81-річному Маккейну.

На початку вересня сенатор повідомив, що «прогноз дуже хороший», але за пару тижнів зізнався, що в боротьбі з раком мозку лікарі дають йому «дуже поганий прогноз».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 03:59 :03