неділя, 26 серпня, 2018, 17:10 Світ
NASA пожартувало із селфі у космосі

Національне управління по аеронавтиці і дослідженню космічного простору розробило жартівливий додаток для смартфонів на базі Android і iOS під назвою NASA Selfies.

Користувачі зможуть створювати селфі на тлі космічного простору в скафандрі, – пише «Газета.уа».

Результат пошуку зображень за запитом "Фото NASA Selfies"

В якості фонових знімків використовуються матеріали, зняті за останні 15 років роботи «Спітцера» – космічного інфрачервоного телескопа, названого так на честь астронома Лаймана Спітцера. Саме до його річниці приурочений випуск програми.

Користувачі зможуть створювати селфи на тлі космічного простору в скафандрі. В якості фонових знімків використовуються матеріали, зняті за останні 15 років роботи «Спітцера» – космічного інфрачервоного телескопа, названого так на честь астронома Лаймана Спітцера. Саме до його річниці приурочений випуск програми.

У свій час цей телескоп був найбільшим у світі, використовувався для вивчення тьмяних об’єктів, які видно виключно в інфрачервоному діапазоні. У 2009 році на телескопі скінчився взятий з Землі запас хладагента, що означало кінець первісної наукової місії. Зараз «Спітцер», на якому відмовила велика частина приладів, зайнятий завданнями, пов’язаними зі швидкістю розширення Всесвіту.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 14:13 :05