Новини » Світ 26 серпня, 2018, 12:30
Маск передумав викуповувати акції Tesla

Глава компанії Tesla Ілон Маск змінив своє рішення щодо викупу акціїй компанії.

Про це йдеться в офіційному блозі компанії, передає BBC. 

«Наші інвестори дуже важливі для мене. Багато хто з них з нами з тих часів, коли ми стали публічними в 2010 році, коли ми ще не виробляли автомобілі і мали лише бачення того, ким ми хочемо бути. Вчора я зустрівся з радою директорів Tesla і поінформував їх про те, що вважаю, що найкращий шлях для Tesla – це залишатися публічною компанією. Рада висловила свою згоду», – написав Маск.

Маск повідомив, що перетворення Tesla в приватну компанію було б «більш витратним за часом і збиваючим з пантелику», ніж він думав спочатку. За словами Маска, його думка з приводу наявності достатнього фінансування для повного викупу акцій в ході вивчення ситуації також змінилася.

Нагадаємо, 7 серпня засновник Tesla опублікував кілька повідомлень про можливе виведення компанії з біржі в своєму мікроблозі в Twitter.

Комісія з цінних паперів і бірж США перевіряє повідомлення Маска про можливевиведення компанії з біржі при ціні в 420 доларів за акцію.

Група акціонерів американської компанії-виробника електромобілів Tesla подала позов проти засновника компанії Ілона Маска.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 14:04 :47