Новини » Суспільство 26 серпня, 2018, 4:37
Кримський міст відділяється від Криму

Після відкриття Кримського моста серед різних експертів почалися масштабні дискусії. Одні виступають «за», інші виступають «проти». Осторонь не залишилися і звичайні громадяни. Нещодавно хтось із жителів Криму сфотографував красивий кадр: над Кримським мостом вдарила подвійна блискавка.

Про це повідомляє svidok.

Здавалося б, це красиве і унікальне природне явище, однак стало причиною справжніх баталій. Справа в тому, що величезна частина людей не вірить в безпеку Кримського моста. Такої ж думки і цілий ряд фахівців. Якщо говорити об’єктивно, то міст може не витримати негоду, сильний вітер і шторм.

Жителі Криму вже розповіли, що міст буквально тріщить по швах. Говорячи про його реальний стан, вони відзначили, міст не витримує ваги машин, які по ньому проїжджають.

На опублікованих відеозаписах видно, що на в’їзді до Керчі на вулиці Чкалова Кримський міст буквально відходить від територій півострова.

На тлі цього місцеві жителі діляться своїми враженнями після поїздки по Кримському мосту. За словами людей і їх публікацій в Twitter, весь міст трясеться і хитається. Люди переживають, що він не витримає шторму і просто завалиться. Більшість коментарів були саме такого характеру.

Здавалося б, елементарно об’єднати Кримський півострів з курортами Сочі, але чомусь при СРСР такого указу ніхто не давав. Тоді вчені і уряд знали, що міст рано чи пізно зруйнується.

До негативного і руйнівного впливу погоди і сейсмологічної ситуації додається і міграція льоду в протоці.

Як би там не було, якщо Кримський міст все ж впаде, то це завдасть непоправної шкоди екології і принесе десятки жертв.

Нагадаємо, що Керченський міст не змінює факту окупації Криму.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-19 05:29 :28