неділя, 26 серпня, 2018, 18:00 Світ
Диктатор Лукашенко пообіцяв диктатору Асаду допомогу у «відновленні Сирії»

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про готовність «надавати всебічну допомогу» режиму Башара Асада у процесі відновлення Сирії.

Про це Лукашенко повідомив у привітанні на адресу Асада з нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між країнами, повідомляє БЕЛТА з посиланням на прес-службу президента РБ.

«Особливим чином білорусько-сирійські відносини були випробувані під час війни з тероризмом у Сирії. В роки лихоліття Білорусь завжди була поруч, прагнула підтримати ваші прагнення у боротьбі з цим глобальним злом.... Війна закінчується перемогою Сирійської арабської армії, а суспільство... повертається до звичайного життя. Ми готові надавати всебічну допомогу Сирії у справі мирного будівництва і відновлення країни», – зазначив Лукашенко.

Він додав, що Мінськ і Дамаск «поділяють погляд на необхідність побудови багатополярного світу, заснованого на повазі суверенітету і територіальної цілісності держав».

Оцінка Лукашенком ситуації у Сирії фактично збігається з позицією Кремля.

За підрахунками організації World Vision, на реконструкцію Сирії після військових дій потрібно 1,3 трлн доларів.

Башар Асад оцінював відновлення Сирії у 400 млрд доларів. Дохідна частина бюджету Білорусі у 2017 році була у 20 разів менше цієї суми.

Раніше Москва у листі Вашингтону просила про підтримку у відбудові Сирії, адже сирійському режиму не вистачає обладнання, палива, інших матеріалів і засобів, необхідних для відновлення країни.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 17:39 :01