Новини » Регіони 25 серпня, 2018, 2:15
На Рівненщині запрацювали дві нові поліцейські станції

У Володимирецькому та Радивилівському районах області урочисто відкрили поліцейські станції. У селищі Володимирець розпочала свою роботу поліцейська станція на вулиці Михайла Грушевського. Тут нестимуть службу три дільничні офіцери поліції, інспектор за обігом зброї у сфері дозвільної системи та група реагування патрульної поліції, яка чергуватиме цілодобово. Вони обслуговуватимуть селище Володимирець та ще шість навколишніх сіл.

Про це інформує відділ комунікації поліції Рівненської області.

Керівник Володимирецького відділення поліції Віталій Березовський подякував органам місцевої влади, які всіляко сприяли в облаштуванні станції та запевнив, що поліцейські докладатимуть максимум зусиль для забезпечення якісної та оперативної допомоги.

Не менш важливою подією стало відкриття поліцейської станції у селі Ситне Радивилівського району, на облаштування якої кошти виділила Крупецька об’єднана територіальна громада.

«Тепер мешканцям усієї громади не доведеться їхати за 17 кілометрів до районного центру, аби звернутися до поліції. Відтепер усі поліцейські послуги надаватимуться у селі Ситне», – зазначив начальник Радивилівського відділення поліції Володимир Коркош. 

У приміщенні станції базуватиметься старший дільничний офіцер поліції та група реагування, яка патрулюватиме територію.

«Бути поліцейському ближче до людей – це ще один крок у реформі поліції, відтак у становленні та процвітанні нашої країни», – підкреслив заступник начальника поліції у Рівненській області Людвіг Файт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 19:54 :23