п'ятниця, 24 серпня, 2018, 21:25 Політика
Військовий парад – це момент, коли армія відчуває пошану суспільства, – Олег Медведєв
ZIK
ZIK

Уже зійшли нанівець дискусії щодо того, потрібен чи не потрібен військовий парад. І всім нарешті стало зрозуміло, що парад – потрібен.

Таку думку висловив політолог Олег Медведєв у ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK.

«Щодо помпезності параду, то, на мою думку, Україна нічого помпезного на параді не показала. Якщо бути відвертими, то в нас немає нічого такого, на щоб росіяни подивилися, злякалися і зрозуміли, що їм Україну не перемогти», – визнав Олег Медведєв.

На думку політолога, українська армія є саме оборонною армією. І такою демонстрацією на параді держава показує агресору, що їй є чим оборонятися.

«Суспільство має бачити, що кожного року в армії щось змінюється, що за чотири роки вже зроблено багато. Із іншого боку, також дуже важливо, щоб армія відчувала потужну підтримку суспільства. Це день, коли військові не просто демонструють себе, а й купаються в проміннях слави, відчувають енергетику й велику пошану з боку суспільства.

Тому, на мою думку, вже зійшли нанівець дискусії щодо того, потрібен чи не потрібен парад, і всім нарешті стало зрозуміло, що парад – потрібен. Зрештою, всім нам хочеться свята – і цивільному населенню, і військовим», – наголосив Олег Медведєв.

Нагадаємо, сьогодні у центрі Києва відбувся військовий парад. Захід, приурочений до 27-ї річниці незалежності України і 100-річчя відродження української державності, став наймасштабнішим за останні роки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 18:01 :57