п'ятниця, 24 серпня, 2018, 15:20 Суспільство
Ветеран російсько-української війни повернувся до цивільного життя завдяки сім’ї та швацькому цеху
ZIK
ZIK

Боєць полку «Азов», військовий юрист Олексій Рубцов, повернувшись до цивільного життя, став підприємцем. У двоповерховій будівлі поблизу Києва він зайнявся повним циклом виготовлення одягу з трикотажу. Зараз на швацькому цеху шиють одяг для українських брендів та військових.

Про це йдеться у програмі військових розслідувань «Стежками війни» на телеканалі ZIK.

У приміщенні розташовані промислові машини, на яких працюють швачки за принципом конвеєра. Жінки одразу виконують кілька замовлень. Крім того, тканини перевіряють на брак і відповідно до замовлення клієнта, роблять викрої за допомогою спеціальних лекал. Контролює цей процес ідейний натхненник Олексія і партнер.

«Моя дружина Ірина. Вона і директор, і технолог, і дизайнер, і муза», – каже Олексій Рубцов.

З майбутньою дружиною ветеран познайомився після Майдану. Тоді  він збирав кошти на одяг військовим, а вона – його шила, позаяк уже мала маленьку швейну майстерню. Потім Олексій пішов на війну, а Ірина чекала на нього вдома.

«Після півтора року служби я звільнився і повернувся додому. Якраз тоді у нас народився карапуз. Після цього ми з дружиною обговорили те, як бачимо наше майбутнє», – розповідає Олексій Рубцов.

Подружжя налагоджувало виробництво власними силами, без допомоги держави. Та одним із спонсорів став батько Ірини.

«Він віддав нам приміщення, також допоміг з ремонтом. Тепер, в середньому, наш цех може створити сотню футболок у день», – зазначає Олексій Рубцов.

У цеху відшивають речі для багатьох українських молодих брендів. Але не забувають і про військових.

«Всі зразки одягу ми узгодили з полком «Азов». Виготовляємо для військових спортивні шорти, а на зиму ще й флісові шапки», – ділиться Олексій Рубцов.

Після своєї війни Олексій суттєво змінив життя. І зараз, окрім праці на підприємстві, разом із дружиною виховує сина Мирослава. 

«З фронту його витягнула я, тому що мав з’явитися малий. Олексій повернувся якраз на дев’ятому місяці моєї вагітності. Скажімо, з корабля на бал. Зараз, якщо б було якесь загострення, то думаю, чоловік би пішов», – каже Ірина Рубцова.

«Головне, щоб мене відпустив Мирослав», – додає Олексій Рубцов.

Нагадаємо, раніше учасник російсько-української війни Павло Тука розповів про власний бізнес – охоронну фірму «Титан», яка допомагає ветеранам реалізувати себе у цивільному житті.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 19:06 :53