Вакарчук назвав ім’я нового президента України, – Bloomberg

Святослав Вакарчук продовжує підігрівати чутки про свою участь у президентській кампанії.

Про це пише одне з провідних світових інформаційних агентств Bloomberg, – повідомляє Політіко.

Ім’я нового президента України: Вакарчук зашифрував у новій пісні послання, відео

«Українська рок-зірка, яка, за результатами опитувань, має шанс виграти президентські вибори в наступному році, випустила пісню, натякаючи, що підтверджує давні чутки про участь в гонці за вищий кабінет країни», – сказано в повідомленні.

Останній трек «Океана Ельзи», пісня «Скільки нас», викликав хвилю коментарів про те, що Вакарчук таким чином заявив про фактичний початок своєї кампанії. У тексті, зокрема, містяться слова: «Скільки нас. Тих, хто тілом відчуває новий час», «Скільки нас. Тих, у кого дах не знесло від образ. Нам досить недоправди. Нас нудить штучний сон», які виглядають як звернення до потенційних виборців».

Агентство відзначило, що у Вакарчука – хороші шанси для перемоги на виборах, особливо – в другому турі. Остаточно про участь у виборах можливі кандидати повинні оголосити до 31 грудня.

Вакарчук, ймовірно, все ще тільки розглядає можливість початку політичної боротьби.

«Його пісня передбачає, що він хоче працювати з суспільством, щоб спонукати людей бути більш відповідальними, коли вони голосують за політиків, більш вимогливими», – заявив політичний консультант Дмитро Васильєв.

«Океан Ельзи» відмовився розповісти про політичне підґрунтя пісні. «Зазвичай можна пояснити, що це за нова пісня, що хочеться сказати і що слухач повинен почути, – сказано в повідомленні групи в Twitter. – Ми цього не зробимо. Тексти пісень говорить про все».

Читайте також: Кучма прокоментував ймовірний похід Зеленського і Вакарчука на вибори

загрузка...
загрузка...
Loading...