Новини » Світ 24 серпня, 2018, 17:59
У США оприлюднили документ про нові санкції щодо Росії
санкції
санкції

«Федеральний реєстр» США в п’ятницю опублікував документ Держдепартаменту США про нові санкції щодо Росії, які вступлять в силу 27 серпня.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Цей пакет санкцій буде включати заборону на надання зовнішньої допомоги Росії, на продаж зброї і фінансування таких угод, відмова від кредитування з боку держструктур США і заборону на експорт товарів і технологій подвійного призначення.

Зокрема, новим списку санкцій пакетом передбачено припинення сприяння Росії, за винятком гуманітарної допомоги, поставок продовольства і продуктів сільського господарства.

Згідно з документом Держдепу, санкції від 27 серпня, відповідно до Закону про контроль за експортом озброєння, припускають припинення фінансування оборудок із продажу зброї Росії.

Також в рамках нового пакету санкцій США припиняють кредитування і надання фінансової допомоги з боку держструктур США: відмова від видачі Росії будь-яких кредитів, кредитних гарантій і надання фінансової допомоги з боку будь-якого департаменту, державного агентства або інших відомств США, включаючи Експортно-імпортний банк США.

Крім того, обмежувальні заходи передбачають припинення продажу в Росію в рамках Закону про контроль за експортом зброї будь-яких товарів оборонного призначення, оборонних послуг, проектних і будівельних послуг, а також ліцензій на експорт до Росії будь-яких товарів Списку озброєнь США.

Держдепартамент США визнав за необхідне в інтересах національної безпеки Сполучених Штатів скасувати застосування цих санкцій щодо видачі ліцензій на підтримку урядового співробітництва у галузі космосу і комерційних космічних запусків, надаючи такі ліцензії в кожному конкретному випадку і відповідно до політики експортного ліцензування для Росії до вступу в силу цих санкцій.

Крім того, санкції торкнуться експорт в Росію товарів і технологій, чутливих з точки зору національної безпеки, і визначених у контрольному списку.

Нагадаємо, Санкції США проти Росії, пов’язані з отруєнням Скрипалів, набудуть чинності 27 серпня.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 04:51 :44