Новини » Політика 24 серпня, 2018, 19:00
Президент Литви привітала українців словами «Слава Україні!»
Президент Литви Даля Грібаускайте. Фото: president.gov.ua
Президент Литви Даля Грібаускайте. Фото: president.gov.ua

Президент Литви Даля Грібаускайтє привітала Україну з нагоди 27-ї річниці Незалежності та побажала процвітання, миру та єдності.

Про це повідомляє прес-служба Президента Петра Порошенка.

Даля Грібаускайтє зауважила, що 27 років тому, коли Україна проголосила свою незалежність, та упродовж останніх років важких випробувань український народ продемонстрував всьому світу, що він дбає про свободу та готовий боротися за неї, беручи відповідальність за власне майбутнє і за розвиток держави.

«З такими рішучими, сильними та вільними духом громадянами Ваша країна є і залишатиметься вільною. У Литві ми добре пам’ятаємо гідну боротьбу наших друзів за свободу та єдність. Я щиро бажаю Вам берегти це та зберігати рішучість на складному, проте дуже необхідному шляху реформ. Литовський народ залишатиметься Вашим вірним другом та помічником у справі розбудови України, як успішної, незалежної, європейської та демократичної держави на континенті», – зазначено у вітанні. Президент Литви наголосила, що для України є важливим продовжувати єднати суспільство заради роботи, спрямованої на забезпечення економічного відновлення, процвітання та безпеки всього населення.

«Всі українці мають відчути національний успіх. Це велика відповідальність для майбутнього Вашої держави та звітність перед всіма, хто боронив свободу України, хто встановлював та розвивав її», – зазначила вона.

«Ваш народ добре розуміє значення свободи. Відтак, я зичу Вам, щоб національне свято стало проявом єдності та налаштованості на спільну працю. Прошу прийняти запевнення у моїй високій повазі та найкращі вітання від литовського народу. Слава Україні!», – наголошено у вітанні Президента Литви.

Українців також привітали президент Румунії Клаус Йоганніс, президент Угорщини Янош Адер, президент Болгарії Румен Радев, президент Хорватії Колінда Грабар-Кітарович, президент Республіки Кіпр Нікос Анастасіадіс і президент Фінляндії Саулі Нііністьо.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 20:42 :22