п'ятниця, 24 серпня, 2018, 18:40 Політика
Кучма поставив «хрест» на радянській Україні й розпочав пострадянський період, – Богословська

Кучма зміг бути позапартійний президентом і йому вдалося зламати радянську систему. Тобто він поставив «хрест» на радянській Україні і почав етап пострадянської України.

Про це в ефірі проекту «Марафон до Дня Незалежності України» на телеканалі ZIK заявила народний депутат України кількох попередніх скликань Інна Богословська.

Гостя програми, коментуючи обіцянки українських політиків, зазначила, що є дві причини нинішніх негараздів України:

«По-перше, ми зробили оболонку партійної системи, притому, що партій в країні немає. Кучма, який ввів партійну систему до виборів, розумів, що цей інститут треба вводити, бо це демократично. Але з партіями сталося так, що всі вони стали на зразок ЦК КПРС. Але сам Кучма від партійності ухилявся. І зараз нам треба це повторити. Бо якщо система в кризі, знаходячись з нею на одному рівні, вивести її з кризи неможна. Треба стати над системою», – зауважила Інна Богословська.

Політик наголосила, що зараз Україні необхідний позапартійний президент, а термін його перебування на посаді має бути коротшим. Богословська зазначила, що саме Кучма зміг бути позапартійним президентом.

«Кучма зміг бути позапартійний президентом, і йому вдалося зламати радянську систему. Тобто він поставив «хрест» на радянській Україні і почав етап пострадянської України.

Але сьогодні цей етап пострадянської країни закінчується, і в нас є лише два виходи: чи ми повернемося до деспотії радянського ґатунку з українським замісом, чи ми вийдемо до реальної постмодерної демократії. Та очевидно, що нинішній потяг мчить у прірву. Тому суспільству треба стати стрілочниками, які  своєчасно повернуть рейки, і великий український потяг поїде до розвитку», – підкреслила політик.

Нагадаємо, другий президент України Леонід Кучма назвав три найбільші помилки часів незалежності України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 20:23 :43