Новини » Суспільство 24 серпня, 2018, 17:12
Доброволець зізнався, чому боїться повертатися з Донбасу

У мирних містах люди постійно говорять, що їм дуже шкода військових, мовляв, ми там сильно мучимось, а це нікому не потрібно. Кажуть, що «все пропало», і нам потрібно йти на Київ змінювати владу. Я ж зараз проживаю неймовірний час, і мені шкода людей, які мають таку думку.

Про це в ефірі проекту «Марафон до Дня Незалежності України» на телеканалі ZIK заявив командир 8-го батальйону Української добровольчої армії Андрій Червень.

Він зізнається, що коли повертається додому з фронту на певний період часу, йому щоразу страшно ходити вулицями мирних міст.

«Мене зупиняють і кажуть: «Андрію, коли це все закінчиться?», «Все пропало», «Ви маєте терміново йти на Київ», «Змінюйте владу», «Подивись, які ціни, яка біда». Потім кажуть, що нас їм дуже шкода, адже ми там сильно мучимось, а це нікому не потрібно. Мовляв, ми воюємо, вмираємо, а вони гроші заробляють», – розповідає військовий.

Але натомість Андрій Червень зізнався: йому дуже шкода тих людей, які так думають, адже він у своєму житті «проживає неймовірний час».

«Я знаю, хто я є, хто поруч зі мною. Ми знайшли одне одного крізь призму війни – абсолютно чисті свідомі люди. Ми живемо в такий благодатний час творення нашої землі, нашої держави», – наголосив Андрій Червень.

Він підкреслив, що нинішньому поколінню справді доводиться гинути за свою країну, як це робили і попередні покоління.

«Так, ми гинемо, втрачаємо здоров‘я. Але я щодня бачу світлу країну, бачу країну, про яку ми мріємо, бачу зміни, що в ній відбувається. Тому я постійно на позитиві, чого бажаю і нашій державі. А людям – думайте, за кого ви голосуєте, як ви живете і несіть пізніше відповідальність за це. Сьогодні ми несемо відповідальність за те, що робили раніше, що думали, як розмовляли і як відносились одне до одного та до своєї держави», – переконаний доброволець.

Сьогодні Україна відзначає 27 річницю проголошення Акту Незалежності. В рамках святкування у Києві на Хрещатику провели наймасштабніший за останні роки військовий парад. Вперше участь у ньому взяли жінки -військовослужбовці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 00:54 :22