четвер, 23 серпня, 2018, 6:07 Політика
Волкер і Лінкявічус обговорили підтримку України у зв’язку з російською агресією
Курт Волкер
Курт Волкер

Міністр закордонних справ Литви Лінас Антанас Лінкявічюс і представник Держдепартаменту США по Україні Курт Волкер 22 серпня обговорили активізацію міжнародної підтримки України і протидію російській агресії.

Про це Лінас Антанас Лінкявічюс напсиав у Twitter, – повідомляють bykvu.

Зустріч глави МЗС Литви та представника Держдепу відбулася в середу в ході візиту Волкера в Вільнюс.

«Обговорили шляхи активізації міжнародних зусиль з підтримки української політики перед обличчям агресії Росії. Як ми обидва переконалися, ситуація з безпекою на сході України залишається крихкою, з глибоким гуманітарною кризою. Пора принести мир в Україні», – написав Лінас Антанас Лінкявічюс.

Линкявичус

Раніше спеціальний представник Держдепартаменту США з Україною Курт Волкер заявив, що через російську інтервенцію на Донбасі йде війна, яка викликала гуманітарну кризу.

В середині травня Курт Волкер відвідав Україну. В ході візиту він заявив, що на Донбасі немає конфлікту серед українців – він спровокований втручанням Росії.

16 травня Президент Петро Порошенко провів переговори зі спеціальним представником США по Україні Куртом Волкером, ключовими темами яких стали ситуація на Донбасі, а також введення миротворчої місії на окуповані РФ території Донецької та Луганської областей.

Спецпредставник держдепартаменту США у справах України Курт Волкер заявив, що у військових діях на Донбасі з обох сторін участь беруть етнічні росіяни.

Нагадаємо: Волкер вважає, що Україна має відновити контроль над усім Донбасом.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 00:37 :25