Новини » Світ 23 серпня, 2018, 1:46
У Сенаті США заговорили про арешт активів Путіна
Владімір Путін
Владімір Путін

У Сенаті США пройшло обговорення можливості введення нових санкцій проти Росії.

Про це повідомляє Апостроф з посиланням на телеканал «Дождь».

Заступник голови американського Мінфіну Сігал Манделкер на зустрічі відзвітувала про обмеження, введені відносно Москви адміністрацією президента Дональда Трампа.

«Ми включили багато юридичних осіб, пов’язанних із Росією, з 6 квітня. Це дуже активна програма. Я не можу розкривати наші плани, але ми дуже серйозно ставимося до нашої доповіді і будемо продовжувати інформувати вас про наші дії», – заявила Манделкер.

У свою чергу сенатор Шерод Браун заявив, що уряд США, президент і конгрес повинні прямо зараз послати сигнал Путіну і його оточенню, що їм пора зупинитися, інакше Росія заплатить дорогу ціну за свої дії.

«Я думаю, що у Путіна є активи в США. Я думаю, що міністерство знає, де вони знаходяться. І, що б ми не робили в секретному або несекретному форматі, але я б хотів чесної дискусії про можливість арешту цих активів», – підкреслив сенатор Джон Нілі Кеннеді.

У свою чергу, сенатор Елізабет Уоррен зазначила, що Америка і весь світ заслуговують знати, яким чином Путін заробляє гроші.

«Ми повинні відстежити його гроші, виявити його активи, інакше корумповані особистості зможуть ігнорувати санкції», – зазначила Уоррен.

Нагадаємо: США готують нові санкції проти Росії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 15:47 :28