четвер, 23 серпня, 2018, 10:58 Регіони
У Рівному визначили причину перевищення вмісту шкідливих речовин у навчальному закладі

Причиною вмісту фенолу в повітрі гімнастичної зали НВК «Колегіум» у місті Рівному, що перевищував гранично допустиму концентрацію в 11 разів, а формальдегіду – у 2,4 раза, є клей. Ним під час проведення ремонтних робіт фіксувався лінолеум. Через пришвидшену здачу об’єкту в експлуатацію він не встиг полімеризуватись.

До такого висновку нині прийшли фахівці Державної установи «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» – інформує власкор IA ZIK.

«Щоб пересвідчитись, чи знайдена причина була єдиною, фахівці запропонували звільнити від клею бетонну основу та повторно зробити дослідження повітря. За результатами випробувань, що проводились наприкінці липня і в першій половині серпня, концентрації фенолу та формальдегіду в повітрі гімнастичної зали відповідали допустимим. Такі дослідження проводились нами тричі, в різний час і з використанням різних приладів, щоб повністю пересвідчитись у безпечності середовища життєдіяльності дітей», – зазначається в інформації центру.

Як ми вже повідомляли, в приміщенні гімнастичної зали НВК «Колегіум» у Рівному фахівці Державної установи «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» виявили значні перевищення вмісту формальдегіду та фенолу. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 05:33 :46