Новини » Львів 23 серпня, 2018, 8:59
У Буському районі відкрили інклюзивно-ресурсний центр для особливих дітей

На базі Буської гімназії-інтернату урочисто відкрили інклюзивно-ресурсний центр, де надаватимуть психолого-педагогічну підтримку дітям з особливими потребами.

Про це ІА ZIK повідомили у Буській райдержадміністрації.

Відкриття відбулося за участю голови райдержадміністрації Петра Мороза, його заступника Тетяни Сай, заступника голови районної ради Романа Фурди, начальника відділу освіти РДА Галини Олійник, відповідальної особи з питань інклюзивної освіти для дітей з особливими потребами на Львівщині – головного спеціаліста департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Марії Васюник, вчителів та дітей

У своїх виступах  гості, звертаючись до батьків, дітей та педагогів, відзначили важливість створення в Україні і, зокрема, у Буську центрів інклюзивної освіти, бо ті надаватимуть дитині можливість розвиватися, адаптуватися до суспільства, використовуючи світові методики.

Саме у центрі, директором якого стала за результатами проведеного конкурсу Наталія Тронь, діти з особливими потребами безкоштовно будуть забезпечені методичним, психологічним, дефектологічним, логопедичним супроводом протягом усього часу навчання. Тут діятиме кімната лікувальної фізкультури.

Освятив приміщення новоутвореного закладу настоятель храму св. Апостолів Петра і Павла м. Буськ отець Іван Салабай.

Надалі відбулося засідання круглого столу,  де його учасники обговорили питання функціонування центру та реалізації поставлених на майбутнє завдань.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 23:22 :40