Новини » Регіони 23 серпня, 2018, 11:20
Перед судом за фінансові оборудки постане екс-посадовець «Волиньвугілля»

Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт про надання колишнім виконувачем обов’язків генерального директора державного підприємства «Волиньвугілля» завідомо неправдивої інформації органам державної влади.

Про це повідомили IA ZIK у прес-службі прокуратури області.

Правоохоронці встановили, що у квітні 2015 року посадовець, подавши до Головного управління Державної казначейської служби України у Волинській області документи з метою перерахування дотації у вигляді державної підтримки вугледобувних підприємств, зазначив у них завідомо неправдиву інформацію про обсяг заборгованості з заробітної плати по відокремленому підрозділу «Шахтоуправління «Нововолинське». Він відніс заборгованість по технічній одиниці, яка ліквідовувалася, до загального обсягу заборгованості, тим самим здійснивши видатки бюджетних коштів, при відсутності ознак злочину проти власності, на суму понад 3,5 млн грн.

Крім того, протягом лютого-березня 2016 року він незаконно витратив бюджетні кошти обсягом понад 1,6 млн грн, виділені для погашення простроченої заборгованості із заробітної плати працівникам, на інші цілі, для яких вони не виділялися з Державного бюджету, а саме погасив заборгованість, яка не входить до фонду оплати праці підприємства та фінансується із коштів, отриманих від реалізації вугільної продукції.

Невдовзі посадовець, котрий щиро розкаявся у вчиненому та активно сприяв розкриттю злочинів, постане перед судом, який і визначить йому міру покарання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 13:30 :21