четвер, 23 серпня, 2018, 19:58 Політика
Нардеп Ємець оприлюднив плани відтермінувати обрання нового Президента
ZIK
ZIK

Є план на 3 місяці відтермінувати обрання нового Президента України, і заради цього нардепи планують звернутися до Конституційного суду для того, аби він потрактував 103-ю статтю Конституції. Якщо розуміти, кому це вигідно, то дуже просто вийти на замовників.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат від фракції «Народний фронт» Леонід Ємець.

Як повідомлялося, Леонід Ємець заявив, що відбувається підготовка подання до Конституційного суду України щодо перенесення дати виборів Президента України.

Відповідачи на запитання ведучої, чи готове подання народних депутатів до Конституційного суду щодо перенесення дати президентських виборів із весни на літо 2019 року, пан Ємець відповів, що воно ще не готове.

«Якби воно було готове, то під ним би стояли підписи народних депутатів. За моєю інформацією ця стратегія розробляється. Відповідно є план на 3 місяці відтермінувати обрання нового Президента України, і заради цього планують звернутися до Конституційного суду для того, аби він специфічно потрактував 103 статтю», – розповів народний обранець.

За словами пана Ємця, він був дуже здивований, що можна так – задом наперед читати конкретну статтю, в якій написано, що вибори мають відбутися у березні.

Також ведуча поцікавилася у нардепа, хто є головним розробником такої постанови. Як зауважив народний обранець, наразі йому не відомо, хто є головним розробником.

«Мені це не відомо, принаймні не настільки, щоб я міг це оприлюднювати у прямому ефірі. Але дуже просто вийти на замовників, якщо розуміти, кому це вигідно. Замовники і виконавці – це різні ролі в певному угрупуванні. Тому, швидше за все, вносити подання будуть народні депутати з різних фракцій. Для цього потрібно всього 45 підписів», – зазначив нардеп.

На запитання, чи він підпише таке подання, пан Ємець відповів, що треба бути сліпим і глухим для того, аби проігнорувати статтю Конституції, яка визначає, що вибори мають відбутися у березні.

«Ті, хто кажуть, що 1 частина 103-ї статті визначає, що Президента обирають на 5-річний термін, нехай звернуться до нашої історії і побачать, що жоден очільник держави не відпрацював рівно стільки років», – констатував Леонід Ємець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 08:57 :49