Новини » Суспільство 23 серпня, 2018, 18:40
Мірошниченко пояснив, як влада паразитує на розшаруванні свідомості суспільства
ZIK
ZIK

Влада часто використовує кілька проектів для того, щоб захопити схід з однією ідеологією, а захід – з іншою.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України VII скликання Ігор Мірошниченко.

Гість програми, коментуючи результати опитування українців на предмет, ким вони себе вважають, зауважив, що питання розшарування свідомості українського суспільства існує, і це є проблемою на 27 році незалежності держави.

Політик зазначив, що представники влади, які є нащадками партійної комуністичної номенклатури, на підсвідомому рівні не готові вживати радикальних заходів, щоб об’єднувати країну довкола національної ідеї.

«Владі вигідно, коли є таке розмаїття поглядів і усвідомлення того, хто ми є, тому що ми бачимо, що як тільки є вибори, починається паразитування на цьому», – заявив Ігор Мірошниченко та додав, що український виборець залежний від ЗМІ та не схильний до аналітичного мислення, тож усю інформацію зі ЗМІ сприймає за чисту монету. Гість програми додав, що проти політичної реклами, оскільки вона вбиває аналітичне мислення українців.

Політик зауважив, що влада часто використовує кілька проектів для того, щоб захопити схід з однією ідеологією, а захід – з іншою. Так діють й окремі політики, які на сході країни говорять одне, а на заході – інше, зауважив Ігор Мірошниченко.

Нагадаємо, за даними соціологічної групи «Рейтинг», опитані жителі західних регіонів України на запитання «Хто я такий?» назвали б свою національність і вказали, що є європейцями; у центрі України відповіли б: «громадянин світу» та «європеєць»; на півдні вважають себе «громадянами світу» та «радянськими людьми»; на сході – «просто людина» й «радянська людина».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 10:06 :05