«Комітет захисту журналістів» засуджує телеканал «Россия 24» за показ «зізнань» Асєєва

Базована у Нью-Йорку організація «Комітет захисту журналістів» засуджує російський державний телеканал «Россия 24» за «інтерв’ю» зі Станіславом Асєєвим, українським репортером, якого понад рік утримують у Донецьку підтримувані Росією бойовики.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

«В інтерв’ю журналістам «Россия 24» Асеєв, виглядаючи виснаженим і знервованим, заявив, що він шпигував на користь українських розвідувальних служб, що відповідає звинуваченням, висунутим проти нього владою невизнаної, самопроголошеної Донецької Народної Республіки, яку часто називають російською абревіатурою ДНР», – ідеться в повідомленні «Комітету захисту журналістів».

«Переміщення ув’язненого журналіста до відеокамери і очевидне змушування його порівняти свої репортажі зі шпигунством є обурливими», – сказав заступник виконавчого директора «Комітету захисту журналістів» Роберт Магоуні.

«Ми вимагаємо, щоб Станіслав Асєєв був негайно звільнений з в’язниці сепаратистів і повернувся на територію, контрольовану Україною. Росія має використати свій вплив (на підтримуваних нею бойовиків – ред.), щоб це сталося», – додав представник «Комітету захисту журналістів».

Нагадаємо, 17 серпня телеканал «Россия 24» показав програму, в якій полонений журналіст Станіслав Асєєв нібито підтверджує, що працював на українську розвідку. Бойовики вперше показали Асєєва від моменту затримання.Loading...