Новини » Політика 23 серпня, 2018, 20:10
Ігор Мірошниченко пояснив, чому «п’ята колона Москви» сьогодні набирає сили
ZIK
ZIK

Часи геноциду української нації не минули даремно. Адже в місцях активного вимирання населення на цю територію так само завозилися люди з усього Радянського Союзу, які так і не змогли інтегруватися і стати українцями.

На цьому наголосив народний депутат України Ігор Мірошниченко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Зростання кількості людей, які підтримують незалежність, пов’язана з тими факторами, що відбувається поступова зміна поколінь, а також зокрема й тому, що останнє опитування щодо незалежності не проводилося на Донбасі та в Криму, куди під час радянської доби звозили людей із різних кутків СРСР, а особливо після голодоморів.

Також маємо констатувати, що часи геноциду української нації не минули даремно. Адже в місцях активного вимирання населення на цю територію так само завозилися люди з усього Радянського Союзу, які так і не змогли інтегруватися і стати українцями», – констатував Ігор Мірошниченко.

Також депутат зауважив, що зовнішня загроза завжди об’єднувала й об’єднує українців.

«Сьогодні ми ведемо війну з Російською Федерацією за територіальну цілісність України. І якою б потужною не була гібридна війна, як би Москва інформативно не придушувала нас, але саме завдяки цьому українці об’єднуються.

Щодо тих людей, які відверто виступають проти незалежності, то це абсолютна «п’ята колона Москви», яка сьогодні, на жаль, набирає сили внаслідок провалу реформ і політичного банкрутства чинної влади», – визнав Ігор Мірошниченко.

Як повідомлялося, останні соціологічні опитування свідчать, що повільно, але все ж таки День Незалежності, особливо для молоді, перетворюється з державного офіціозу чи простого вихідного на важливе свято. Так само дедалі більше жителів України підтримують саму незалежність.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 14:06 :33