Новини » Політика 23 серпня, 2018, 14:01
Фігурант справи про контрабанду досі отримує зарплату в ГПУ
<nbsp;>

Співробітник ГПУ Сергій Сердюк, якого, за повідомленням прес-секретаря ГПУ Лариси Сарган, скоротили із посади, досі отримує зарплату в Генеральній прокуратурі.

Як пише «Голос.ua», про це свідчить зарплатна відомість з ГПУ.

<nbsp;>

Сергія Сердюка призначили на посаду прокурора одного з відділів Генеральної прокуратури 5 січня 2017 року. Торік він офіційно заробив 353,9 тис. грн, у першому кварталі 2018 року – 93,8 тис. грн.

Як повідомляла прес-секретар Генеральної прокуратури Лариса Сарган, Сердюка скоротили 17 лютого 2018 року. Проте, якщо розбити доходи Сердюка по місяцях, видно, що він продовжував отримувати зарплату і в березні.

Як ідеться у публікації, один з колишніх співробітників ГПУ пояснив, що генпрокурор Юрій Луценко скоротив відділ і посаду Сердюка, але це не означає, що Сердюк звільнений. Його перевели в резерв ГПУ зі збереженням зарплати, тож формально він є чинним прокурором Генеральної прокуратури.

Раніше повідомлялося, що співробітника ГПУ Сергія Сердюка підозрюють у сприянні незаконній діяльності Дениса Аминева, якого пов’язують з контрабандою. Аминева звинувачують в крадіжці 37 контейнерів, заарештованих на Одеській митниці. Зараз він перебуває під вартою. У ДФС заявили, що передають матеріали щодо Сердюка в НАБУ, оскільки йдеться про чинного співробітника ГПУ.

За інформацією ЗМІ, ланцюжок Аминев-Сердюк може привести детективів до вищого керівництва ГПУ.

Журналіст Кирило Сазонов вважає, що особисту відповідальність за діяльність Сердюка несе генпрокурор Юрій Луценко.

«На брифінгу Луценко розповідав, як звільняв Сердюка з ГПУ. Але забув сказати, що на початку 2017 року його особисто взяв його на роботу в Генеральну прокуратуру, хоча всі ЗМІ криком кричали, що ця людина пов’язана з контрабандою та фінансовими махінаціями. Але Луценко, безумовно, знаючи і розуміючи, що за людина Сердюк, ставить його займатися наглядом за митними органами. Сердюк цілий рік успішно «продає» прокурорський дах усім контрабандним кланам і контролює потоки, що належать «прокурорським», – заявив Кирило Сазонов.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 07:42 :11