Новини » Суспільство 23 серпня, 2018, 13:50
«Добрий ZIK» допоміг жінці, яка самотужки виховує дев’ять доньок
ZIK
ZIK

Марія Ракус – багатодітна матір із непростою долею. Вона самостійно виховує дев’ятеро дівчаток, бо її чоловік на Сході захищає Україну від ворога. У їхньому будинку не вистачає практично усього, а чи не найпотрібнішою є звичайна ванна.

Про це йдеться в програмі «Добрий ZIK» на телеканалі ZIK.

У двадцять п’ять років Марія Ракус уже була не лише люблячою дружиною, а й  матір’ю двох дітей. Однак сімейне щастя тривало недовго, бо її перший чоловік раптово помер.

«У нього просто зупинилося серце. Похорон пройшов дуже тяжко. Приблизно рік я оговтувалася від втрати», – пригадує героїня програми.

Марія переїхала до матері, тяжко працювала, щоб поставити дітей на ноги. Та якось зовсім раптово вона зустріла другого чоловіка і вийшла за нього заміж. У молодого подружжя народилися доньки. Сім’я раділа поповненню, але одного разу між парою пробігла чорна кішка.

«Ми дуже посварилися і він поїхав до першої сім’ї, до сина. Коли я лишилася сама з дітьми, моя мати радила здати доньок в інтернат. Було дуже образливо таке чути», – каже Марія.

Жінка не могла ані винайняти квартиру, ані переїхати до батьків. Тому соцслужби підшукали для неї старий будинок у селі, у якому ніхто не жив.

«Коли ми побачили дім вперше, це була катастрофа. Всюди лежало сміття, вікна і двері відсутні. Ванни теж ми не було, та й досі її не маємо, а це дуже важко, бо діток треба щодня мити», – розповідає Марія Ракус.

Втім, як би тяжко не було, Марії додають сили її доньки. Заради них і разом з ними вона ладна гори перевернути.

«Хоч і втомлююсь, але я маю заради кого жити», – зізнається Марія.

Жінка сама облаштувала нове помешкання і потурбувалася про доньок. Чоловік жодного разу не поцікавився, чи потрібно щось дітям. Однак коли Марія дізналася, що він у лікарні – попри все, поїхала до нього і навіть забрала кволого чоловіка до себе. Це знову поєднало сім’ю, але ненадовго.

«Він пішов добровольцем в АТО. Я говорила, плакала, пояснювала, але він все одно пішов. Потім з’ясувала, що я знову вагітна. Поставила його перед фактом – аборт робити не буду. Він лише сказав: «Думай, як називати будемо»», – розповідає Марія Ракус.

Окрім того, що Марія самотужки дбає про свою велику сім’ю, вона ще й часто займається волонтерством. За своє добре серце, мужність та силу вона стала героїнею проекту і отримала подарунок – будівельні матеріали для ванної кімнати.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 20:58 :12