Новини » Політика 23 серпня, 2018, 3:26
Бабченко впевнений, що Росія при можливості полізе до Харкова

Відомий журналіст Аркадій Бабченко висловив думку про настрої Путіна.

Про це повідомляє ПОЛІТЕКА.

Бабченко: Чому я так упевнений, що Росія полізе в Харків або ще куди-небудь? Чому я в цьому не сумніваюся? Та тому що…

«Я не те, що впевнений щодо великої війни з Росією. Але історичні паралелі напружують дуже сильно. І призводять до певних висновків. Я завжди говорив, що путінська Росія – це сучасний аналог Німеччини тридцятих років», – пише Бабченко на своїй сторінці в соцмережі і наводить ряд аналогій.

«Травма і національне приниження від програної Першої світової і принизлива гуманітарна допомога від переможців у вісімнадцятому для німців і травма і національне приниження від програної Першої холодної та принизливі ніжки Буша від переможців в дев’яносто першому для росіян. Дика інфляція, розруха і злидні в двадцятих – дика інфляція, розруха і злидні в дев’яностих», – кілька з прикладів Бабченка.

«Айн Фолькс, айн Райх, айн Фюрер. Націонал-зрадники – Немає Путіна – немає Росії. Націонал-зрадники, концентраційні табори для євреїв – фільтраційні табори для таджиків, яка збожеволіла на грунті побєдобесія «Судетнаш» нація – збожеволіла на грунті побєдобесія «Кримнаш» нація», – продовжує журналіст.

«Усвідомлення власної величі, бажання реваншу, ненависть до переможного і допомагаючого Заходу, Америки і лібералам, створення провладних штурмових загонів, Олімпіада, дика пропаганда і зомбування населення, анексія, окупація на грунті провокації частини сусідньої країни, експедиційний корпус до Африки, погроми і вбивства іновірців. І світ в результаті усвідомлює, з ким він має справу, відбувається перехід від політики умиротворення до спроби економічного придушення режиму», – наводить ще ряд аналогій журналіст.

«Ви, звичайно, скажете, що не можна порівнювати Німеччину і Росію. Там Крупп і промисловість – тут тупо нафта і газ. Там концтабори справжні, тут фільтраційні. І будете, безумовно, мати рацію. Звичайно. Тому що Росія – Недоімперія. Недорейх. У неї все – «недо». Недофюрер, Недогестапо, Недоконцтабори. І це, звичайно, вселяє певну надію, що Третю світову вони не влаштують. І все обмежиться НедоСвітовою», – розмірковує Бабченко.

«Але тут питання в тому, що вважати» великою війною «. Те, що вони врешті-решт полізуть куди-небудь в Харків, або Мінськ, або ще кудись по периметру – в цьому я вже майже не сумніваюся. І як на мене – це досить велика війна. На якій вони крові вип’ють ще ой як немало», – побоюється кореспондент.

«Тому що не можна десятиліттями вкладати гроші тільки в армію і силовиків, і просто зупинитися на цьому етапі. Тому що коли у тебе почне все валитися – а воно почне, Венесуела в приклад – то у тебе не буде просто ніяких інших інструментів впливу на ситуацію. Ти не розвивав ні науку, ні освіту, ні економіку, ні середній бізнес, ні інститути суспільства, ні промисловість, ні технології, нічого. Тільки армію і силовиків», – резюмує журналіст.

Нагадаємо, у Путіна на Донбасі залишився єдиний вихід

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 05:48 :50