Новини » Львів 23 серпня, 2018, 9:54
11 роботодавців Львівщини сплатять 2,1 млн грн штрафу за неоформлених працівників

Як повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Львівській області, лише протягом ІІ кварталу 2018 року спеціалістами ГУ Держпраці у Львівській області завдяки наданій ГУ ДФС у Львівській області інформації здійснено інспекційні відвідування та виявлено 19 неоформлених найманих працівників в 11 роботодавців.

Про це повідомляє прес-служба ДФС у Львівській області.

За результатами вжитих заходів на таких роботодавців складено протоколи та винесено постанови про накладення штрафних санкцій на загальну суму 2,1 млн гривень.

Поряд з цим підрозділами ГУ ДФС у Львівській області з початку року за наслідками проведених документальних перевірок суб’єктів господарювання з питань дотримання роботодавцями законодавства про працю порушення виявлені у 194 випадках. За результатами перевірок донараховано 10,8 млн грн податку на доходи фізичних осіб, військового збору і єдиного соціального внеску.

Податківці нагадують роботодавцям, що чинним законодавством передбачена відповідальність у вигляді застосування штрафних санкцій у розмірі 30 мінімальних заробітних плат (111 690 грн) за кожного виявленого неоформленого належним чином найманого працівника.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 16:33 :11