Новини » Світ 22 серпня, 2018, 4:30
У Венесуелі стався потужний землетрус – у столиці проводиться евакуація

У вівторок потужний землетрус потряс північно-східне узбережжя Венесуели, у столиці країні Каракасі проводиться евакуація.

Про це повідомляє Associated Press.

Геологічна служба США зазначила, що сила поштовхів була на рівні на 7,3 бала за шкалою Ріхтера. Епіцентр знаходився на глибині 123 кілометри за 20 кілометрів від малонаселеного півострова Каріако, який раніше вже пережив кілька руйнівних землетрусів.

Свідок подій у Кумані, найбільшому місті поблизу епіцентру, повідомив про кілька травмованих у торговому центрі внаслідок падіння ескалатора, але про інші пошкодження поблизу не повідомлялося.

У центрі Каракасу в результаті землетрусу бетон з недобудованого офісного будинку Башта Давида впав на тротуар, створюючи небезпеку. Офісні працівники та жителі утікали зі своїх будівель та будинків.

Водночас, Джон Бокетт, капітан пожежних в Каракасі, заявив, що в столиці не було повідомлень про поранення чи велику шкоду.

Землетрус був відчутий на відстані від столиці Колумбії Боготи, де органи влади ненадовго закрили міжнародний аеропорт для огляду можливих пошкоджень злітно-посадкової смуги.

Землетрус подібної сили на тому ж місці спричинив загибель десятків людей у 1997 році, повідомляє агентство.

Міністр внутрішніх справ Нестор Реверол заявив, що служби з ліквідації наслідків були активовані, але поки не повідомлялося про загибель людей.

«Ми просимо венесуельський народ проявити терпіння і спокій», – сказав він на телебаченні. «Ці ситуації вимагають обережності».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 13:12 :03