середа, 22 серпня, 2018, 11:34 Львів
У Львові мешканці шести будинків залишилися без гарячої води

Як повідомили ЛМКП «Львівтеплоенерго», станом сьогодні на ранок гарячу воду отримують 1102 споживачі підприємства. Тимчасово призупинено гаряче водопостачання до шести будинків.

Про це інформує прес-служба ЛМР.

У Сихівському районі призупинено гаряче водопостачання до будинку на вул. Монастирського, 2, у зв’язку із заміною теплової мережі. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують 23 серпня.

Призупинено гаряче водопостачання до будинків на пр. Червоної Калини, 105, 107 у зв’язку із поривом теплової мережі. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують після проведення робіт з ліквідації пориву.

У Личаківському районі призупинено подачу гарячої води до будинків на вул. Піскова, 9, Солодова, 10 у зв’язку з реконструкцією котельні на вул. Солодова, 6. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують 1 вересня.

Також призупинено подачу гарячої води до будинку у Шевченківському районі на вул. Пстрака, 4, у зв’язку із реконструкцією котельні на вул. Шевченка, 42. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують 1 жовтня.

Адміністрації ЛМКП «Львівтеплоенерго» просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені проведенням необхідних ремонтних робіт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 15:30 :02