середа, 22 серпня, 2018, 16:42 Львів
У Львові для побудови житлового комплексу на Знесінні знесуть перший цегляний будинок

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження ТзОВ «Ореста» на будівництво готелю та багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями медіатеки та підземної автостоянки на вулиці Старознесенській.

Відповідно до технічної документації, загальна площа під будівництво становить 0,04 га. Ця земельна ділянка розташована в межах господарської зони регіонального ландшафтного парку «Знесіння», передає «Твоє місто».

Зазначається, що житловий будинок матиме висоту 24 метри, а готель – 15,5 метрів. За плануванням будинок буде готелем, проте апартаменти там можна буде купити чи винайняти як квартиру. Новозбудований готель стане частиною існуючого готелю – бутік-готель «Kavalier». Комплекс буде сусідом церкви Вознесіння Господнього.

У готелі буде 102 квартири, загальною площею близько 7,2 тис. кв. м

На громадських слуханнях щодо проекту повідомлялось, що головний будинок нового комплексу буде розташований на місці нинішнього будинку № 66, що, за словами архітекторки проекту Інеси Склярової, перебуває в аварійному стані, але має історичне значення (його вважають першим будинком у Львові, який звели із цегли). Відтак, фасад частини проектованої споруди повинен нагадувати знесену.

Замовником будівництва є ТзОВ «Ореста». Компанія зареєстрована в Києві, проте її власники – Компанець Ореста та Могильний Андрій, є мешканцями Львова. Загалом вони володіють четвертою частиною компанії. Решта є у власності офшорної компанії з Белізу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 00:46 :45