середа, 22 серпня, 2018, 9:37 Київ
У Києві обіцяють новий формат невідкладної медичної допомоги з 1 вересня

Із 1 вересня невідкладна медична допомога столиці працюватиме в новому «зручнішому та якіснішому форматі».

Про це заявила директор Департаменту охорони здоров’я Києва Валентина Гінзбург, повідомляє прес-служба міської влади Києва.

Вона пояснила, що це пов’язане з тим, що з 1 вересня бригади невідкладної медичної допомоги переходять у підпорядкування Центру екстреної меддопомоги та медицини катастроф.

«По-перше, щоб викликати додому невідкладну допомогу достатньо буде набрати єдиний та добре відомий усім номер «103». Таким чином, відпадає необхідність дізнаватися та пам’ятати семизначний номер «невідкладки» свого району», – сказала Гінзбург.

Крім того, за її словами, зявиться контроль за викликом, оскільки буде вестися аудіозапис всіх розмов із диспетчером Центру екстреної медичної допомоги, а номер абонента буде автоматично ідентифікуватися.

«Тож ми сподіваємося значно знизити кількість скарг киян із приводу некоректності медиків чи того, що виклик відмовлялися приймати», – пояснила директор департаменту.

Також вона додала, що відтепер усі виклики прийматиме фахівець, який «здатен миттєво зорієнтуватися»: насправді вам потрібна »невідкладна допомога», чи може до вас необхідно направити «швидку».

Гінзбург зауважила, що надання невідкладної медичної допомоги щоденно здійснюватиметься і сімейними лікарями, педіатрами та терапевтами із 08:00 до 20:00 у будні та із 9:00 до 15:00 у вихідні та святкові дні. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 14:23 :11